Doğal Sunum Tahtası ;

Estetik ve doğal yapısı sayesinde sunum tahtaları eşsiz birer öğeye dönüşüyor. Diğer sunum ürünlerine göre doğal yapısı ile ayrılan sunum tahtaları günümüzde pek çok lüks yerde kullanılmaktadır.

Günümüzde restoranlarda, kafelerde yemek sipariş ettiğiniz porselen tabaklar yerine doğal sunum tahtası gelmeye başladı. Tabakların yerini almaya başlatan doğal sunum tahtaları et, burger, sushi ve kahvaltı sipariş ettiğinizde masalarınıza gelmektedir.

Misafirlerinizi En İyi Şekilde Ağırlayın

Misafirlerinizi ağırladığınız zaman, kişiselleştirilmiş ürünlerle sunumunuzu bir adım öne taşıyabilirsiniz. Doğal sunum tahtası, tatlı servisleri ile beraber her türlü et sunumlarınız için kullanabileceğiniz özel ürünlerden bir tanesidir. Günümüzde doğal ahşapların kullanımının artmasıyla beraber doğal sunum tahtası dekoratif tamamlayıcı ürünlere ilgi artış göstermiştir. Doğallığın en büyük yansıtıcısı olarak bulunan doğal sunum tahtaları da en çok satın alınan dekorasyon ürünlerinden bir tanesi olmuştur. Daha çok restoran ve kafeler içerisinde görmeye başladığımız bu ürünleri artık evimizin mutfağında da görüyoruz.

Malzeme konusunda özel ağaçlar kullanılan doğal sunum tahtası yemeklerinizin kalitesini arttıracaktır. Doğal sunum tahtası modellerinin tercih edilme nedenlerinin başında organik ve sağlıklı olması yer alır. Ayrıca evinizde misafirleri en özek şekilde ağırlamak ve görsel ziyafet sunmak için doğal sunum tahtasından yararlanabilirsiniz Özellikle doğal sunum tahtalarında Ceviz ve Zeytin Ağacı malzemeler sıklıkla kullanılır. Sunum zevkinizi geliştirmek için tasarlanan doğal sunum tahtası tamamen doğal ahşap ile imal edilmiştir.

Dekoratif Sunum Tahtaları

Dekoratif kesim doğal sunum tahtası koleksiyonları, hediye konusunda da mükemmel bir üründür. Gıda güvenliği konusunda sertifikalı doğal sunum tahtaları çok katmanlı olarak üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Üretiminde ağaç lifi ve reçine kullanılan doğal sunum tahtası bu özelliği ile beraber gözeneksiz ve mikrop üretmeyen yüzeylere dönüşmektedir. Doğal sunum tahtasını temizlemek için, sıcak sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Bu ürünleri uzun süre ıslak ya da nemli koşullarda bırakmamanız gerekir. Ürün tamamen doğal ağaçlardan üretilmesi nedeniyle ağacın tüm doğallığı sunum tahtaları üzerine yansıtılmaktadır. Birinci sınıf kalitede üretilen doğal sunum tahtası yıllar boyu kullanabileceğiniz dayanıklılıkta üretilerek sizlere sunulur. Misafirleriniz için en özel sunumları doğal sunum tahtası modelleri ile yapabilirsiniz. Özellikle ağaçların kalın dalları kullanarak yapılan doğal sunum tahtası modelleri, evinize doğallık getirecektir. Gıda ile temasa uygun olan doğal sunum tahtası modelleri farklı tasarımlarla internet üzerinden sizlerle bir araya geliyor. Bu ürünler doğal formunda ve elle yapılarak sizlere sunulmaktadır. Belirli bir süre sonra doğal sunum tahtaları üzerinden suyla temas nedeniyle yüzeyde matlaşma ortaya çıkabilir. Bunun için doğal zeytinyağı kullanabilirsiniz. Direkt güneşe maruz bırakmamanız tavsiye edilir. Antibakteriyel özellikleri bulunan ağaçlardan üretilen doğal sunum tahtaları eşsiz dokusu ve damar yapısı sayesinde göz alıcı bir güzelliğe kavuşmaktadır. Ürün kullanım sonrasında matlaşmaya başladığı zaman bir kaç damla zeytin yağı ile temizleyebilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun

Günlük kullanımlarınız için az yer kaplayan, kullanışlı ve şık ürünler satın almak için doğal ahşap tepsilerine göz atabilirsiniz. Ergonomik tasarım yapısı ve her kullanıma uygun farklı boyutlarda yer alan ahşap tepsi koleksiyonları ihtiyacınız olan sunumu sizlerle bir araya getiriyor. Hantal tepsileri koyacak yer bulmakta zorlanıyorsanız doğal sunum tahtalarından hemen yararlanabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman doğal sunum tahtası modellerini dekoratif bir obje olarak eviniz içerisinde sergileyebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için güçlendirilmiş şekilde üretimi gerçekleştirilen bu modeller günümüzde mutfaklarımızda yer bulmaya başlamıştır. Suya dayanıklı ve ekolojik olması doğal sunum tahtalarının daha fazla satın alınmasına neden olmuştur.