Köfte Sunum Tahtası

Özellikle büyük şehirlerde, mutfağın genişliği elverişli olması durumunda yemekler bu mekânda yenmektedir. Konuk davetlerinde ya da geniş aileler ise daha çok salonda yemek odası takımlarından yararlanmaktadır.

Salon ya da mutfak içerisinde yapmış olduğunuz mis gibi köftelerinizin en iyi şekilde görsel olarak sunulmasını isterseniz köfte sunum tahtası modellerinden yararlanabilirsiniz.

Sofralarınıza Estetik Katın

Sofralarınız üzerinden estetik, sunumlarınıza fark katacak tasarımlardan bir tanesi olan köfte sunum tahtası %100 doğal ağaçlardan üretilmektedir. Doğal ahşaptan üretilmesinden dolayı her ürün kendine has doku ve renklerde müşterileri ile bir araya gelmektedir. Yemeğin yapıldığı mekanlar mutfaklardır. Mutfak sadece yemek pişirilen bir mekân olarak yer almamaktadır. Ülkemizde mutfak yemek hazırlama, pişirme ve servis gereçlerinin yer aldığı özel alanlardan bir tanesidir.

Ahşap şekilde tasarlanmış olan dekoratif köfte sunum tahtası modelleri kanallı yapısı ile beraber etleniriz üzerinden akan yağları haznesinde toplamakta ve misafirlerinizi olası kirlenmelerden korumaktadır. Günümüzde köfte sunumlarınızı için vazgeçilmeziniz ürünlerden bir tanesi olan köfte sunum tahtası modelleri şık sunumların bir numaralı tercihidir. Popüler servis ürünleri arasında ahşap ve mermer ilk sırada gelmektedir. Pek çok yiyeceğin şık bir şekilde servis yapılması için özel olarak tasarlanan bu modellerle köftelerinizi sevdiklerinize keyifle ikram edebilirsiniz. Dekorasyon öğesi olarakta kullanılan köfte sunum tahtası modelleri farklı bir sofra düzenini sizlerle bir araya getirmektedir.

Sunum Tahtaları

Cafe, restoran, otel ya da kahvaltı mekanlarının son dönemlerde sunumlarında ahşabı tercih etmesi nedeniyle köfte sunum tahtası modelleri daha popüler hale gelmeye başlamıştır.  Köfte sunum tahtalarının kullanım alanları son derece geniştir. Bulunduğu sofralar üzerinde ahşabın sıcaklığını katan bu ürünler çok fonksiyonel görevler de yapabilmektedir. Köfteler için özel olarak tasarlanan bu eğlenceli ve farklı köfte sunum tahtası modelleri sofralarınıza benzersiz bir görünüm sunuyor.

Mutfağınız içerisinde işlevsel bir kesme tahtası ve sofralarınızı renklendirmek için bir ürün arıyorsanız köfte sunum tahtası modellerine hemen göz atabilirsiniz. Bu modeller hijyenik ve doğal olarak üretilerek sizlerle bir araya gelmektedir. Üzerinde uygulanan doğal ahşap yağı ile beraber gıdalarınızı güvenle üstüne koyabilirsiniz. Köfte sunum tahtası modelleri masa düzeni ve sunumlarınıza şıklık katacak ürünlerdir. Mutfak sanatı zamanla daha genişlemeye devam ederken sunum tabakları da kişiye özel çizgilerle öne plana gelmektedir. Günümüzde moda haline gelen köfte sunum tahtası modelleri kişiye özel dokunuşlarla farklı şekilde de sunulmaktadır. İsme özel olarakta tasarlanmaya başlayan bu modeller son zamanlarda trend haline gelmeyi başarmıştır.

Serviste Fark Yaratın

Yemek yapmaktan hoşlanan ve mutfağında ilginç ürünleri kullanmak isteyen sevdiklerinize de köfte sunum tahtası modellerini hediye olarak satın alabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan hediyelik mutfak eşyaları ile onları mutlu edebilirsiniz. Mutfakların tamamlayıcı unsurlarından bir tanesi olan köfte sunum tahtası modelleri tamamen ahşap ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Sizde bu modeller s sayesinde kalabalık masalardan kurtulacak ve sunumlarınızı kusursuz hale getirebileceksiniz. Ahşap binlerce yıldır kullanılan bir üründür.

Dekoratif kesimle hazırlanan köfte sunum tahtası koleksiyonları, hediyeler konusunda mükemmel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Gıda güvenliği konusunda sertifikalı bu ürünler tamamen doğal akasya ağacının bir parçası olmasından dolayı ağacın tüm doğallığını yansıtmaktadır.

Ahşap sahip olduğu doğal güzelliği, faydaları, sağlıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde en çok tercih edilen dekoratif öğelerden bir tanesidir. Sizde köfte sunumunuzu, ahşap ürünlerimiz ve ahşabın sıcaklığıyla beraber sunmak isterseniz bu modelleri hemen satın alabilirsiniz. Mutfaklarınız içerisinde kullanım kolaylığı ve hijyen sağlayan köfte sunum tahtası modelleri masa düzeni ve sunumlarınıza şıklık katıyor.

Sunum tahtaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.