Logolu Sunum Tahtası

Sunum tahtaları çeşitleri oldukça fazla. Logolu sunum tahtası çeşitler arasında yer alıyor. Nedir, nasıl kullanılır?

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı veriliyor. Logolu sunum tahtası kullanımı açısından avantaj elde edeceğiniz şekilde baskılar yapılacaktır. Özel talepler ya da genel seçenekler üzerinden de seçim yapılabilir. Tahtalarda kullanılan tasarımların sunum için uygun olmasının yanı sıra, firmalar için de avantaj sağlar. Hem tasarım açısından hem de sunum açısından farklı bir görsel ile siz de masanızda bu şekilde bir tahtaya yer verebilirsiniz.

sunum tahtası nasıl temizlenir ?

Logolu Sunum Tahtası Özel Tasarım

Logonun olduğu bir tahtanın yapılması, özel tasarım ile olabilir. Özel tasarım modeller, özel tasarım seçenekler yapılabilir. İmal edilmesi aşamasında bilgi vererek, logo göndererek siz de bu şeklide bir tasarımın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Hem şık hem de reklamlı olan bir sunum tabağının olması, tamamen firmanıza özel bir mutfağı temsil edecek. Bunun için öncesinde logo tasarımı olan firmalar için işlemler kolay bir şeklide gerçekleşir. Diğer işlemler ise direkt olarak sunum tahtasında yer alması için öncesinde tasarımın oluşturulması ile gerçekleşebilir. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda bir sorun yaşamadan en iyi şekilde sunum tabağının oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

pizza sunum tahtası fiyatları

Modellere göre tasarımlar;

Logonun boyutuna göre, logonun nasıl durmasını istediğinize göre tahtanın seçimi yapılabilir. Hem belirgin olması hem de direkt olarak tasarımın da şık bir şekilde gözükmesini sağlamak açısından direkt olarak belirleme yapılabilir. Boyut açısından farklı seçenekler de sunularak en iyi şekilde görseller oluşturulması sağlanmış olur. Logolu sunum tahtası modelleri içinden kolayca seçim yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de en iyi renk ve doku sayesinde tahta oluşturulması sağlanmış olacaktır.

pizza sunum tahtası fiyatları ,

Özel baskı;

Logoların zarar görmemesi ve sunum tahtasında en iyi şekilde gözükmesi açısından özel baskı olmasına da dikkat edilir. Yani duruşu dışında, yıpranmayacak bir ürün olmasına da özen gösterilir. Şık ve özel bir tabak olması sağlanacağından, direkt olarak sunum için de logo ile birlikte uygun olacaktır. Logonun tabağın boyutuna – şekline – tasarımına göre ayarlanması sağlanır. Bunu göz önünde bulundurarak direkt olarak seçimin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Özel baskı talepleriniz olabilir.

pizza sunum doğal ahşap tahtalar

Yuvarlak Logolu Sunum Tahtası

Sunum tahtalarının modelleri arasında oval seçenekler var. Yuvarlak şeklide genel olarak salata ve buna benzer malzemelerin, peynir ya da kuru yemişlerin sunumunda kullanım için uygun olacaktır. Değerlendirmeniz halinde, en iyi şekilde sunum yapılmasının mümkün olduğunu göreceksiniz. Oval şeklide bir tabak, masanız için da uygun olur. Değerlendirip, direkt olarak seçiminizin avantajlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Logolu sunum tahtasında ovallik;

Logonun tam olarak ortada olması ya da sizin talebinize göre, logonun da tasarımına göre yerleştirilmesi sağlanabilir. Şık duracak olduğundan, uygun olan alana yerleştirilmesi konusunda fikir alabilirsiniz. Logolu yuvarlak sunum tahtası için seçiminizin gerçekleşmesinin ardından, direkt olarak tahtayı da belirleyerek işlemlerin tamamlanmasını talep edebilirsiniz.

Düz Logolu Sunum Tahtası

Tahta kullanımının dar masalar için daha avantajlı bir hal almasını istemeniz durumunda direkt olarak sunum tahtasının seçiminin düz şekilde yapılması da tercih olabilir. Anında belirlemiş olduğunuz uzunlukta bir tahta üzerine, aynı şekilde belirlenmiş olan bit boyutta logonun oluşturulması sağlanacaktır. Değerlendirip, en iyi şekilde gözükecek şekilde oluşturulması sağlanabilir. Düz logolu sunum tahtası için öncesinde sipariş vermek, öncesinde bilgi almak da mümkün. Tamamen istediğiniz gibi bir tasarım ile firmanızın tanıtımını da yapmış olursunuz.

Özel bir tasarım ile eşsiz sunum tabakları…Firmalara Özel Lazer Logolu Ahşap Sunum tahtaları modelleri.